TDK zaprasza na program Dobromira Makowskiego "RapPedagogia"

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza 27 kwietnia o godz. 11.00 na program profilaktyczno-wychowawczy w wykonaniu DOBROMIRA MAKOWSKIEGO "RapPedagogia - Masz jedno życie, powtórki nie będzie"

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE.

Dobromir Makowski, autor projektu RapPedagogia, opartego na muzyce Hip Hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Jest pedagogiem i nauczycielem wychowania fizycznego, który mieszka wraz z żoną i dziećmi w Pabianicach. Autor projektu RapPedagogia, który jest realizowany od  2010 r. Założyciel Fundacji Młodzi dla Młodych. Współorganizator Imprezy Młodzieżowej „Festiwal Praski” (od 2009 r., realizowanej na warszawskiej Pradze.

W latach 2008-2009 prezenter Programu „Raj” emitowanego w TVP1. Wokalista i pasjonat muzyki Hip Hop. Wspiera działania wielu organizacji pozarządowych pracując w charakterze pedagoga ulicy.

Współpracuje z różnymi instytucjami takimi jak: Domy Dziecka, Ośrodki Szkolno-Wychowawcze, Ośrodki Socjoterapii, Ośrodki dla ludzi uzależnionych, Zakłady Poprawcze, Zakłady Karne, Kościoły, Urzędy Miasta, Starostwa a także z licznymi działaczami lokalnymi.

Program ma na celu tworzenie właściwych stosunków międzyludzkich oraz postaw życiowych, dobrych decyzji i wyborów moralnych oraz pomoc  w budowaniu wiary we  własną godność. Pomiędzy utworami muzyk dzieli się swoją niesamowitą historią byłego narkomana, złodzieja i chuligana, który przez kilkanaście lat szukał swojej życiowej ścieżki.

Strona: www.rappedagogia.pl  Cena biletu – 5 zł

INFORMACJE I REZERWACJA BILETÓW:

Tarnobrzeski Dom Kultury, Dział Organizacji Imprez, tel. 15 822 21 10, w. 32