Język Język

Blogi Blogi

«Powrót

Ważne wskazówki dotyczące udanego randkowania online

„… Kiedy pierwszy raz kogoś poznajesz, tak naprawdę go nie spotkasz… spotykasz się z PRZEDSTAWICIELEM”. Chris Rock, komik

Udane randki internetowe zaczynają się od napisania pamiętnego profilu. Jeśli nie jest to interesujące i przyjazne dla czytelnika, możesz stracić szansę na spotkanie z Panem lub Panią Cudowną. To twoje początkowe… i tylko… wprowadzenie do twoich potencjalnych danych, więc musisz przedstawić swoją najlepszą reprezentację.

Istnieją inne ważne części profilu, o których należy pamiętać. Musisz wiedzieć, co NIE publikować w przestrzeni cybernetycznej, która wyłącza ludzi… i może Cię śledzić na zawsze.

Sukces online wymaga sprytu. Oto sześć ważnych wskazówek, które mogą uczynić lub złamać twoje możliwości spotkania się z kimś wyjątkowym:

1. Szczegóły Mężczyźni i kobiety mają różne połączenia.

Mężczyźni chcą oglądać zdjęcia; kobiety chcą wielu szczegółów na temat życia mężczyzny. Kobiety chcą wiedzieć więcej o mężczyznach niż ich wiek, wzrost i lokalizacja. Wolą krok po kroku chronologiczny zarys tego, gdzie byli i co robili. Inteligentne kobiety interesują się pracą mężczyzny i zadają wiele dobrych pytań.

2. chwalenie się

Poproś znajomych, aby dokładnie przeczytali i zastanowili się nad tonem twojej pisemnej prezentacji oraz tego, co naprawdę próbujesz komunikować się z innymi. Jedna z dużych czerwonych flag w profilu chwali się. Pisanie o swoich osiągnięciach jest konieczne, ale wymaga pewnej umiejętności, aby podać fakty, nie brzmiąc tak, jakbyś się przechwalał. Pozwól sobie na lekką depresję, nie będąc przygnębionym artystą. Kobiety zdecydowanie chcą, aby mężczyźni wypełnili fakty, aby mogli połączyć kropki między pracą, życiem osobistym a tym, co lubisz robić. Ale każdy potrzebuje czytelnika, aby sprawdzić, czy jakieś niekontrolowane komentarze ego mogłyby się wtrącić, nie zdając sobie z tego sprawy.

3. Wiadomości

Chłopaki: musicie wyjść z humoru junior high i zapomnieć o publikowaniu ze znajomymi swoich zdjęć z weekendu na plaży. Większość kobiet, które są zdolne do długotrwałego, długotrwałego związku, nie są zainteresowane zdjęciami przedstawiającymi mężczyzn klaunujących i pijących piwo. Chcesz także uniknąć pomysłu, że dziewczyna będzie chciała widzieć cię w głupiej pozie, napinając mięśnie lub wykonując gesty, takie jak wysunięcie języka lub podanie komuś środkowego palca. Kobiety: jeśli naprawdę chcesz bezsensownego związku, w którym zostaniesz wykorzystany, a następnie odłożony na bok dla kogoś młodszego lub ładniejszego, opublikuj wiele zdjęć siebie w maleńkich drobiazgach. Mężczyźni i kobiety: pomyśl o wiadomości, którą chcesz wysłać poprzez swoje zdjęcia ... ponieważ kiedy ktoś pierwszy je zobaczy, to wszystko, co o tobie wie. Jakie wnioski mają wyciągnąć?

4. Sugestywne komentarze

Opis tego, jak gorąco jesteś, nie należy do sieci. A jeśli zaczniesz komentować seksualne insynuacje wcześnie, odrzucisz najlepsze z potencjalnych dat. Standup, razem, udane, dobrze wyglądające osoby, które szukają związku, nie są przyciągane do kogoś, kto rozpoczyna rozmowę z nieznajomym od brudnej rozmowy.

5. Niepochlebne zdjęcia Ku mojemu zdziwieniu niektórzy ludzie nie widzą różnicy między pochlebnym zdjęciem siebie a nieatrakcyjnym. Ponieważ mężczyźni są inspirowani wizualnie, szczególnie ważne jest, aby kobiety publikowały pochlebne, aktualne zdjęcia. Zapomnij o paszporcie i zdjęciach prawa jazdy. Potrzebujesz fotografa lub przyjaciela, aby zrobić setki zdjęć, aby mieć wiele możliwości wyboru. Uzyskaj opinie od osób, które Cię znają, które z nich wyglądają najlepiej. Oprzyj się impulsowi, aby wysłać swoje zdjęcia sprzed 5 lub 10 lat. Nie chcesz, żeby twoja randka wyglądała na rozczarowaną, kiedy widzą cię jako „starszą” wersję tego, co widzieli w Internecie. A kobiety równie dobrze mogą zapomnieć o randce online, jeśli nie opublikują zdjęcia. Dziewięćdziesiąt procent mężczyzn nie jest zainteresowanych czytaniem twojego profilu, dopóki cię nie zobaczy. Nawet jeśli uważasz, że jesteś mniej niż piękna, „przeciętne” zdjęcie narysuje więcej dat niż brak zdjęcia.

6. Samotny i smutny

Wiele osób online szuka miłości, ponieważ są zdesperowani. Chcesz mieć świadomość, że nie wysyłasz tej wiadomości w swoim profilu. Jeśli jesteś samotny, przygnębiony i myślisz, że związek uratuje cię od nieszczęścia, musisz poprosić o radę, aby pomóc ci to przebrnąć. Naucz się uszczęśliwiać, A NASTĘPNIE wyjdź ze świata randkowego.

Czy to brzmi, jakby to było dużo pracy? To jest. Wszystko, co kiedykolwiek osiągnąłeś w życiu, wymagało pracy. Ale bycie informowanym przed rozpoczęciem realizacji swoich celów daje przewagę, której potrzebujesz. Możesz to zrobić.

Informacja o prawach autorskich dotyczących tekstu i obrazu. Opublikowane na podstawie prawa autorskiego przez Loveawake Polska. © Copyright 2010-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Następny
Komentarze
Trackback URL:

Dodaj komentarz

[...] You’re so right Jeff, whenever death happens the best thing anyone can do for the person most affected is just be there. Be their friend. Be strong for them. You don’t have to say much. Even... [...] Czytaj więcej

Zamieszczone 03.07.20 18:39.

Góra